Loading...

Bebek İzleme

 

 İstediğiniz yerden izleyebilirsiniz.

Daima ailenizin yanında olun. İnternete erişebildiğinizde, çocuklarınızı istediğiniz zaman uzaktan PC, Mac, iPhone/Android akıllı telefon veya tablet kullanarak izleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli video ve iki yönlü sesli iletişim, sevdiklerinizle bağlantı kurmanızı sağlar.

aile-kamera

 Değerli anları asla kaçırmayın!

Akıllı Kamera, birkaç kolay adımla, değerli anlarınızı içeren videoları otomatik olarak YouTube hesaplarına yükler. Kameranıza SD bellek kartı takarak , önemli videolarınızı karta kaydedebilirsiniz. İstediğiniz anda bu karttan bilgisayarınıza alabilirsiniz.

bebek-harekt-algilama

Bebeğinizin hareketini ve sesini algılar.

Bebeğinizi izleyin; uyanık olup olmadığını ya da ağlayıp ağlamadığını kontrol edin. Akıllı Kamera tüm bunlardan sizi haberdar edecektir. Hareket veya ses olayı algılandığında, Web Görüntüleyici ve akıllı telefon yoluyla hemen bilgi alın.

Bebeğiniz sesinizi duysun

Uzaktayken bebeğinizle konuşun. Kameranın dahili mikrofonu ve hoparlörü birbirinizle iletişim kurmanıza olanak tanır. Monitörden konuşarak bebeğinizle konuşun ve onu sakinleştirin.

Gece kendinizi güvende hissedin.

Kameranın dahili Kızılötesi LED’i uyuyan bebeğinizi görmenize olanak sağlar. Bebeğinizi izleyin ve iyi olup olmadığını kontrol edin. Kendinizi güvenli ve rahat hissedin.

Ninninizi çalın..

Uyumasına yardımcı olmak için bebeğinize hafif müzik çalın. Akıllı telefonunuzu kullanarak kameranıza kaydedilen bir ninniyi çalabilirsiniz. Annenin kendi ninnisini kaydedip kameranızda çalmayı deneyebilirsiniz.