Loading...

Güvenlik

Video kalitesinden taviz vermeden ekonomik bir üründür.

Geleneksel CCTV sistemlerine göre daha düşük maliyetlidir; İnternet üzerinden yüksek kaliteli dijital video verisi sunar. PC, akıllı telefon veya tabletle istediğiniz zaman istediğiniz yerden izleme yapabilirsiniz.

 Siz meşgulken kör noktaları izler.

Akıllı kamera siz işyerinizdeyken önemli olayları izler. Akıllı kamera sizin için kör noktaları izler; böylece siz de kaygılanmadan ilgi alanlarınıza odaklanabilirsiniz.

Sorun çıkması durumunda kanıt olarak kullanılabilir.

Algılanan hareket ve ses olayları bildirilir ve olay verileri otomatik olarak kaydedilir. Hırsızlık ve hasar olaylarında Akıllı Kamera tarafından depolanan ilgili ses/video verilerini kullanın.

Sade ve modern tasarımı iç mekan tasarımınıza uyum sağlar.

Reddot ödüllü tasarımıyla iç mekanınızı tamamlar. Sade ve modern ürün tasarımı her tür dekora uyum sağlar ve şık iç mekanınızı tamamlar.

Siz Dışarıydayken Akıllı Güvenlik

EGünde 24 saat izleme yapar, hareket ve ses olaylarını algılar ve bildirim gönderir. Siz dışarıdayken içinizin rahat olmasını sağlar. Siz dışarıdayken hareket algılandığında ya da yabancı sesler duyulduğunda, akıllı telefon alarm gönderir; böylece olayı derhal tespit edip izleyebilirsiniz.