Loading...

Sıkça Sorulan Sorular:

Sıkça Sorulan Sorular:

 • Kamera Geç Bağlanıyor

  - Modemin UPnP ayarını kontrol edin. - 1Mb/sn veya üstü ağ yükleme hızı kullanılması önerilir. - Hizmet sağlayıcınızın politikasına bağlı olarak röle moduna erişebilirsiniz.  

 • Şifremi ve/veya e-posta adresimi değiştirmek istiyorum.

  - Oturum açtıktan sonra <Hesap> öğesini tıklayın. Öğeyi (şifre veya e-posta adresi) seçin ve bilgilerinizi girin.

 • Kamera parolamı unuttum.

  - Yeni bir kamera parolası oluşturmalısınız. - Fabrika ayarlarına sıfırlamak için ürünün arkasındaki sıfırlama(reset) düğmesine 10 saniyeden daha uzun süre basın. - Fabrika ayarına sıfırlama işleminden sonra kameraya eriştiğinizde kameranın şifresini yeniden ayarlayabilirsiniz.

 • Videodan ses gelmiyor.

  - Video oynatma sayfasındaki Ses simgesini tıklayın ya da akıllı telefon uygulamanızdaki ses ayarının Açık olup olmadığını kontrol edin. - Bazı internet servis sağlayıcılar röle modunda ses çıkışlarını desteklememektedir.
   

 • Kameradaki video geçici olarak kayboluyor.

  - Kamera videosu ağdaki bir gecikme nedeniyle geç gelebilir. Lütfen kameranın kablosuz İnternet iletişimi için doğru bir konuma yerleştirildiğinden emin olun.
   

 • Kullanıcı kimliğimi/ şifremi unuttum.

  “Oturum açma sayfası -> Kimliğinizi/Şifrenizi mi unuttunuz?” öğesine gidin ve kayıtlı e-posta adresini girin. Girdiğiniz e-posta adresine kullanıcı kimliği ve/veya yeni bir şifre gönderilecektir. Gönderilen e-posta, e-posta sunucusunun ilkesine bağlı olarak istenmeyen e-posta olarak algılanabilir. Oturum açtıktan sonra, temin edilen geçici şifreyi değiştirmeniz tavsiye edilir.

 • Kamera kablosuz modeme bağlı değil.

  - Kameranın kablosuz İnternet bağlantı LED'i çok sık kapanıyorsa bu, kameranın kurulum konumunun kablosuz bağlantı ortamı açısından ideal olmadığı anlamına gelir. Bu durumda, kamerayı kablosuz modeme yaklaştırın ve tekrar bağlanmayı deneyin. - Kablosuz ağ şifresini kontrol edin ve tekrar deneyin.
   

 • Oturum açtıktan sonra, kamerayı kaydedemiyorum.

  - Girilen seri numarasının, kameranın arka kısmındaki etiketle eşleştiğini kontrol edin. - Kaydedilen kamera için doğru şifreyi tekrar girin ve kamerayı tekrar kaydetmeyi deneyin. - Kamera LED'inin yeşil yandığını kontrol edin. Yeşil yanmıyorsa, ağ bağlantısını kontrol edin. - Kamerayı bu işlemlerden sonra da kaydedemiyorsanız, kamerayı fabrika ayarlarına sıfırlayın ve tekrar başlayın. (Fabrika ayarlarına sıfırlamak istiyorsanız, arkadaki sıfırlama(reset) düğmesini 10 saniye süreyle basılı tutun. Fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra kamera yeniden başlatılır.)